,

Krem per Varicet – Amina – Vena Cure – Bli online

Amina

1,650L

KREM PER VARICET -AMINA – VENA CURE

Krem per varicet – Amina – Vena Cure

Benefitet nga perdorimi i tij | 

  • Dhuron freski ne zonen problematike
  • Largon kapilaret.
  • Eliminon rrudhat si pasoje  e venave.
  • Pershpejton qarkullimin e gjakut.
  • Eshte efektiv per semundjet reumatike.
  • Kuron djegiet duke eliminuar shenjat.
  • Shume efektiv per carjet e duareve dhe kembeve.
  • Ofron sherimin me te shpejte te plageve te hapura qe gjenden ne trup.
  • I dobishem per personat qe merren me sport per kurimin e lendimeve muskulare.

Perdorimi |
Mjafton te lyeni zonen e variceve me krem dy here ne dite. Sugjerohet te masazhohet zona per nje efektshmeri me te mire. Ndryshimi do te vihet re pas perdorimit te rregullt te tij.

Sasia | 30ml

SKU: krem-per-varicet-amina-vera-cure Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Amina

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat