,

Krem per zbardhim te fytyres – Perfect White Cream

Te ndryshme

2,150L

KREM PER ZBARDHIM TE FYTYRES

Perfect White Cream – Krem per zbardhim te fytyres

Ky krem ndihmon ne qetesimin dhe njetrajtesimin e lekures suaj. Rivendos qendreshmeri dhe elasticitet. Krem intesiv i cili ushqen dhe e i jep lekures shkelqim. Me perberes botanike pa efekte anesore per t’ju ofruar nje ndjesi te lekures se bute.

Karakteristika

  • Njetrajteson lekuren.
  • Rivendos fortesine e lekures se fytyres.
  • Mund te perdoret per te gjitha llojet e lekures.

Perdorimi | Keshillohet aplikimi i tij cdo dite per rezultate te mahnitshme.

Sasia | 50gr

SKU: krem-per-zbardhim-te-fytyres Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat