,

Krem qetesues per dhimbjet – Cream Pain Relief

Skinn Doctor

1,350L

KREM QETESUES PER DHIMBJET – PAIN RELIEF

Krem qetesues per dhimbjet – Pain Relief Cream

Benefitet nga perdorimi i tij |

  • Kunder reumatizmit dhe dhimbjeve te trupit ne pergjithesi.
  • Teper efikas vecanerisht ndaj dhimbjeve reumatike ne shpatulla, brryla, nyje te duarve dhe kembeve, gjunje, shpine etj.
  • Kuron problemet e unazave , boshtit kurrizor etj.
  • Lehteson dhimbjet muskulare te inflamacioneve te shkaktuara nga ajri i ftohte.
  • Lehteson në vecanti dhimbjet muskulore dhe kockave.
  • Kuron plasaritjen nw thembra.
  • Largon dhimbjet reumatike brenda pak ditesh.

Perdorimi:

Aplikoni nje sasi nga kremi ne zonen ku keni dhimbje duke e masazhuar per disa minuta dhe me pas e lejoni te veproje. Vetem per perdorim te jashtem dhe duhet mbajtur ne nje ambjent te thate.

Sasia 100gr

SKU: krem-per-qetesimin-e-dhimbjeve-pain-relief Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Skinn Doctor

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat