,

Krem roll-on kunder rrudhave te syve- Herbal care


  • Kremi qeteson dhe te fal ndjesine e freskise se menjehershme ne zonen e syve.
  • Redukton rrudhat e syve, eleminimin e rratheve te zinje dhe qeseve qe krijohen poshte syve.
  • Lekure elastike dhe e lemuar,
  • I fal lekures rreth syve shkelqimin e munguar.
  • Redukton shenjat e lodhjes.

 

1,190L

KREM ROLL-ON KUNDER RRUDHAVE TE SYVE

Kremi ne forme roll-on eshte i duhuri per zhdukjen e rrudhave te syve.

Perdoret per te gjitha llojet e lekures

Kremi qeteson dhe te fal ndjesine e freskise se menjehershme ne zonen e syve.

Permbajtja eshte me perberes bimore te njohur per te reduktuar rrudhat e syve, eleminimin e rratheve te zinje dhe qeseve qe krijohen poshte syve.

Lekura person ndyshime te dukshme dhe pas disa perdorimeve behet me elastike dhe e lemuar,

I fal lekures rreth syve shkelqimin e munguar.

Redukton shenjat e lodhjes.

SPECIFIKAT

Ekstrakti i irisit ka efekt kunder plakjes dhe forcon barriern e saj mbrojtese.

Qelizat staminale bimore – stimulon rigjenerimin e lekures dhe permison ngjyren e saj.

Acidi hialuronik hidraton thellesisht lekuren

Kafeina stimulon mikroqarkullimin, duke reduktuar enjtjen dhe rrathet e erret poshte syve.

Nuk permban  paraben, vaj parafine, ngjyra, BHA, BHT, alkool etilik.

 

Sasia 15 ml

SKU: b2201377 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat