, , ,

Kremi AHA BHA PHA – 30 Days Miracle Cream


  • Ideal per pastrimin e lekures nga aknet dhe parandalimin e krijimit te akneve te tjera.
  • Mbron lekuren nga faktoret e jashtem dhe rrezet e demshme
  • Parandalon krijimin e rrudhave dhe zbeh rrudhat e krijuara.
  • Ndihmojne ne forcimin e barrieres se lekures.
  • Zbutjen dhe eksfolimin e qelizave te vdekura te lekures.
  • Hidraton deri ne thellesi lekuren dhe e mbron nga acarimi.

 

1,190L

KREM MREKULLIBERES PER 30 DITE

Kremi AHA BHA PHA eshte kremi ideal i cili jep rezultatet e deshiruara per 30 dite.

Ideal per pastrimin e lekures nga aknet dhe parandalimin e krijimit te akneve te tjera.

Mbron lekuren nga faktoret e jashtem dhe rrezet e demshme qe jane faktori kryesor ne shkatrimin e balances se lekures.

Parandalon krijimin e rrudhave dhe zbeh rrudhat e krijuara.

KREMI PERMBAN PERBERESIT ME EFEKTIV NE TRAJTIMIN E LEKURES

Kremi perbehet nga ekstrakti Pennywort me perqendrim te larte  dhe 4-Cicacare (acid aziatik, acid Madekasik, Asiaticoside, Madecasosid) te cilat ndihmojne ne forcimin e barrieres se lekures.

Vaji i gjetheve te pemes se çajit me AHA, BHA dhe PHA ndihmojne ne zbutjen dhe eksfolimin e qelizave te vdekura te lekures.

20 lloje te komponenteve kozmetikë per permiresimin e rrudhave (adenozinë) dhe shkelqimin e saj (niacinamide).

Hidraton deri ne thellesi lekuren dhe e mbron nga acarimi.

E testuar dermatologjikisht per perdorim nga lekura te ndjeshme.

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat