,

Kufje Lenovo LP2 True Wireless Bluetooth Earbuds

Lenovo

Kufje pa fisha Lenovo

Hyrja: 5V / 30mAh

Bateria e kutise: 300mAh

Koha e karikimit: rreth 1.5 orë

2,900L

KUFJE LENOVO LP2 TRUE WIRELESS BLUETOOTH EARBUDS

Kufje lenovo me cilesi te larte dhe dizajn pa fisha per rehati maksimale gjate perdorimit.

Mikrofona te dyfishte me reduktim te zhurmes ENC per thirrje me definicion te larte.

Dekodimi i audios HD AAC / SBC, 65ms pa vonese ne trasmetimin e audios.

Permiresimi i lidhjes me ane te çipit Bluetooth 5.0

Asistent personal (Siri, Google Voice Assistant, Xiao Ai)

Kufje me bluetooth Lenovo

Keto kufje kane nje distance transmetimi deri ne 10 metra pa asnje pengese.

Me nje shtypje te gjate te butonit , do te jeni ne gjendje te aktivizoni Siri dhe te përdorni të gjitha komandat zanore.

Keto kufje mini kane te integruar  Bluetooth 5.0 per te siguruar lidhjen  pothuajse te menjëhershme me pajisjen tuaj te zgjedhur.

Thjesht nxirrini nga kutia e karikimit dhe ato do te jene gati per tu lidhur.

LP2  Lenovo ka nje performance te jashtezakonshme, ku secili earbud ka  kapacitet prej 40mAh dhe kasanë vetvete mban 300mAh.

Kjo ju jep 350 ore kohe gatishmerie dhe 20 ore kohe muzike, ndersa kufjet lidhen me telefonin tuaj me ane te bluetooth.

Specifikimet:

Kufje pa fisha Lenovo

Hyrja: 5V / 30mAh

Bateria e kutise: 300mAh

Koha e karikimit: rreth 1.5 orë

SKU: Kufje-Lenovo-LP2 Kategori: , Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Lenovo

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat