,

Kufje me Bluetooth PM-9 TWS Wireless Bluetooth Headset

Te ndryshme

2,200L

KUFJE ME BLUETOOTH PM-9 TWS

Kufje me Bluetooth PM 9 per lojera elektronike, me dizajnin me unik dhe inovativ.

Tinguj me cilesi te larte ne nivel CD, muzika e personalizuar me biomembrane polimer ofron tinguj te qarte.

Mikrofon me definicion te larte per reduktimin e zhurmes se thirrjeve dhe zhurmave mjedisore. Edhe nese jeni ne nje rruge te ngarkuar, mund te komunikoni qarte dhe pa probleme.

Duke rritur shpejtesine e transmetimit me vale, kufjet Gaming trasmetojne pa asnje vonese.

Karakteristika

Model-PM-9

Koha e perdorimit 5 ore

Koha e gatishmërise 200 ore

Dizajn ergonomik i kufjeve


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234558 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Kufje

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat