,

Kufje me Bluetooth Sportive Moxom | Black | MOX 26

Moxom

3,300L

Kufje Sportive me Bluetooth Moxom |  MOX 26

Kufje Sportive me Bluetooth Moxom | Black | MOX 26

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Moxom
Modeli : MOX 26
Bluetooth : V4.1
Distanca e Transmetimit : 10 metra
Gjatesia e telit : 40 cm
Bateria : 100mAh
Koha e karikimit 2 ore
Frekunca : 20-200000Hz
Kufje me Bluetooth me Mikrofon : Po
Tingull i paster dhe bass i fuqishem
Dizajn ergonometrik dhe komfort per veshin.
Butona kontrolli per volumin dhe thirrjet telefonike.

 

SKU: Kufje Sportive-me-Bluetooth-Moxom-Black-MOX-26 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Moxom

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat