Kufje wireless OnePlus Buds Z

Te ndryshme

6,900L

KUFJE WIRELESS ONEPLUS BUDS Z

Kufje wireless One Plus Buds Z me me shume volum dhe kualitet.

Secila kufje perfshin nje drejtues dinamik te avancuar 10 mm, duke ofruar definicion te thelle te basit.

Teknologjia e avancuar Bluetooth 5.0, mikrofonat e dyfishte dhe algoritmet e reduktimit te zhurmes OnePlus kombinohen per qartesi dhe stabilitet te jashtezakonshëm te thirrjeve. Quick Pair ju lejon te lidheni automatikisht.

Specifika:

Versioni Bluetooth: 5
Drejtues dinamik 10 mm
20 ore riprodhim muzikor
IP55, rezistent ndaj ujit dhe djerses
Thirrje perfekte: mikrofona të dyfishtë për kufje
Lidhje e shpejte automatike


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: 23455 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat