, ,

Led Digital Display WP-161 – Power Bank 10000 mAh

Led Display

  • Powerbank me ekran dixhital Led
  • Kapacitet prej 10000 mAh
  • Dy porta Usb

1,990L

LED DISPLAY  – POWERBANK 10000 mAh

Powerbank me ekran dixhital Led,  ka nje kapacitet prej 10000 mAh qe do tju vije ne ndihme kudo dhe kurdo qe te keni nevoje per te karikuar telefonin.

I pajisur me dy porta hyrese Usb, usb micro dhe Type C kursen kohen tuaj duke karikuar disa pajisje ne te njejten kohe.

Specifika:

Materiali: PC+ABS me mbrojte nga nxhetesia

Kapaciteti i baterise: 10000 mAh 

Ekran dixhital Led

Input: Micro/Type C

Output: Double Usb

 


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

SKU: powerbank wp-161 Kategori: , ,
brands

Led Display

color

Black, Black and Grey

Kapaciteti

10.000 mAh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat