,

Leve kontrolli per lojera Ipega – Game Controller

Ipega

2,900L

LEVE KONTROLLI PER LOJERA IPEGA

Leve kontrolli Ipega dizenjuar per lojera elektronike si Game for peace, King of glory, Knives Out etj.

Suporton version Bluetooth per Android 6.0 dhe lart dhe iOS11.0 – 13.3.1, Smart Tv dhe tablete.

Me gjeresi te rregullueshme nga 135 mm / 5,31 inch deri ne 165 mm / 6,50 inch per te pasur nje pervoje me te mire te lojrave.

Projektimi ergonomik per kapje me te lehte dhe praktike, duke mos ndjere lodhje edhe gjate oreve te gjata loje.

Leva e kontrollit eshte e pajisur me bateri te rikarikueshme te integruar 350mAh, keshtu qe mund te perdoret per 15 ore kohe loje.

Specifika

  • Rryma e punes: <30mA
  • Kapaciteti i baterise: 350mAh
  • E pajtueshme me gjatesine e telefonit celular 135 mm-165 mm
  • Permasa: 224 x 125 x 45 mm
  • Pesha: rreth 230g

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: K-062101-4 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Ipega

color

Blu, E kuqe

LLoji

Leve Kontrolli

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat