,

Leve kontrolli wireless per lojera Ipega ne shitje

Ipega

3,500L

LEVE KONTROLLI WIRELESS PER LOJERA IPEGA

Leve kontrolli wireless per lojera lidhet me bluetooth me pajisjet Android dhe IOS.

Lidhja me bluetooth siguron sinjal ne distancen 8m.

Eva Ipega ka te integraur motorre asimetrik majats edhe djathtas dhe gjithashtu ka te integruar altoparlante dhe porte per kufjet.D

Ka te instaluar drita LED per te treguar funskionin e saj dhe te lojetrait.

 

Specifikim:
Marka: iPega
Modeli: PG-P4008
Tensioni : DC3.7V / 30mA;
Kapaciteti i baterise: 400mAh;
Tensioni / rryma e ngarkimit: DC5V / 500mA;
Koha e karikimit: rreth 2 ore;
Distanca e transmetimit: 8M
Materiali: ABS


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120732 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
color

Black

brands

Ipega

LLoji

Leve Kontrolli

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat