,

Locion kunder renies se flokut – DermaDerm

DermaDerm

1,450L

LOCION KUNDER RENIES SE FLOKUT – DERMADERM

Locion kunder renies se flokut – DermaDerm

Formule efektive kunder renies se flokeve. Aplikohet direkt ne koke duke sperkatur floket. Me pare floket tuaj duhet te jene te thate dhe jo te lagur. Para aplikimit te saj nuk eshte e nevojshme larja e tyre. Pas aplikimit ju mund te masazhoni floket tuaj per perthithje me te mire prej tyre.

Perdorimi | 

Apikoheni nje here ne dite. Aplikimi i saj me shume se nje here nuk do te sjell ndryshim ne floket tuaj.
Mos lani floket menjehere pas aplikimit te saj, keshillohet ti mbani 1 ore nen efektin e ketij locioni.
Nese ne dy javet e para te perdorimit shihni nje humbje te konsiderueshme te flokeve , me teper se zakonisht. Kjo eshte nje gjendje normale e shkaktuar nga sherimi i siperfaqes se flokeve.

Sasia | 2x100ml

SKU: locion-kunder-renies-se-flokeve Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

DermaDerm

LLoji

Locion

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat