, ,

Luma Candles Color Changing – Qirinj me drite Led


1,490L

LUMA CANDLES COLOR CHANGING – QIRINJ ME DRITE LED

Qirinj dekorativ per ti dhene me shume atmosfere ambienteve tuaja.

Zbuloni një mënyrë të mahnitshme për të siguruar një ndricim të ngrohtë dhe ambient romantik në dhomë, pa nevojën e zjarrit, qirinjve qe leshojne dyllin ose të një çakmaku.

Të bëra duke përdorur teknologjinë LED, këto qirinj ndihmojnë për t’ju siguruar një atmosferë festive.

Ideale për gjithçka, nga mbajtja e një darke për  dikë të veçantë deri tek një dekor i vogël festiv në shtepine tuaj.

Merrni tre qirinj të shkëlqyeshëm, si dhe një telekomandë të përshtatshme për opsionet e lehta të ndezjes dhe fikjes së këtyre dritave!

Çdo qiri LED mundësohet nga 3 bateri AAA dhe ka drite LED që ndryshon ngjyrën, për t’ju relaksuar pas nje dite te gjate pune.

Mund të përdorni telekomandën me 18 opsione për  funksionimin e tyre.

Përveç kësaj, qirinjte LED kane një kohëmatës për 4 ose 8 orë, domethënë, mund të fiket automatikisht pas kohës së kaluar.

Me dizajn eko-miqësor dhe i lehtë për t’u përdorur, është me të vërtetë seti ideal për dekorimin e dasmave, ditelindjeve dhe festave te ndryshme.

Pa tym ose erë te bezdisshme per shtëpitë tuaja.

Karakteristika

Dymbedhjete  mundësi ndriçuese të ngjyrave.

Model i sigurt, pa flakë, i ftohtë në prekje.

Asnjë rrëmujë, derdhje apo pikim

Vendosja e kohëmatësit 4 ose 8 orë

Siguron 100,000 orë dritë pune

Dizajn i rrumbullakët me buzë të valëzuara

Pa flakë, pa nxehtësi, pa tym, pa rrëmujë

Pajisur me buton On / Off në pjesën e poshtme për funksionim të lehtë

Përdoret si dritë nate për ndriçim, gjithashtu mund të përdoret për qëllime të tjera dekorative

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Luma Candles Color Changing - Qirinj me drite Led Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat