-40%
,

Luma Smile – Zbardhues per dhembe plot shkelqim

Te ndryshme

  • Pastron secilin ne menyre optimale.
  •  Pese koka per te nderruar.
  • Mund te realizoni rreth 100 larhe me aksesoret perkates.
  • Secila koke sherben per rreth 100 larje.
  •  Punon me dy bateri AA.
  • Pa kabull.
  • Arrini te pastroni dhembet vetem, pa qene nevoja per dentistin.

1,490L 2,490L

LUMA SMILE – ZBARDHUES PER DHEMBET

Luma smile eshte nje paisje e cila ju ndihmon te zbardhNi dhembet tuaj ne kushte shtepie. Ajo largon njollat qe gjenden ne dhembet tuaja per nje kohe te gjate.

POLARIZUES PER DHEMBET – LUMA SMILE 

Zbardhimi ne kushte shtepie per dhembet tuaj.

Polarizues i dhëmbëve në shtëpi që largon njollat për rezultate të gjata.

Mjafton vetem ta perdorni 1-2 minuta ne dite dhe cdo dhemb i juaj do te shkelqej nga pastertia.

Mund te thuhet per kete paisje qe ka te njejtin precision si makinerite e dentisteve dhe tregon kujdes per enamelin.

Paisja operon me bateri.

Efekti qe ajo le ne dhembet tuaj eshte qetesia e tyre dhe shkelqimi, pasi deperton deri ne thellesi te dhembeve.

Rekomadohet qe ta shpelani gojen pasi ta keni perdorur.luma smile zbardhues per dhembet iBuy al

SPECIFIKAT

I zbardhon dhembet tuaj per disa minuta.

Ka te njejtin funksion ne dhembet tuaj si makinerite e dentisteve.

Me koka perberese prej gome qe pastrojne butesisht.

Pastron cdo njolle ne dhembet tuaj.

Jep rezultate edhe me 1 perdorim te vetem.

Pesha: 100g.

Ngjyra: Blu.


 

Bli Online ne iBuy.al – Porosit tani edhe perfito oferten me te mire.

SKU: luma-smile Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blue

LLoji

Zbardhues per dhembet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat