,

Makine depilimi per femra Silk Epil 5 Braun

Braun

6,490L

MAKINE DEPILIMI PER FEMRA SILK EPIL 5 BRAUN

Braun Silk Epil eshte krijuar si nje makine depilimi per femra komode dhe efikase ne perdorim.

Me forme ergonomike per nje kapje te rehatshme gjate perdorimit. Mund te perdoret ne vaske, dush ose dhe ne lekure te thate.

Uji i ngrohte se bashku me sistemin e masazhit do te ndihmojne ne qetesimin dhe relaksimin e lekures kur jeni duke perdorur epilatorin.

Me dy 2 opsione te shpejtesise: Shpejtesia 1 per depilim ekstra te bute, shpejtesia 2 per nje depilim ekstra efikas.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120223 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Braun

color

E bardhe

LLoji

makine rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat