, ,

Makine depilimi Braun Silk Epil 5

Braun

6,900L

MAKINE DEPILIMI BRAUN SILK EPIL 5

Makine depilimi Braun Silk Epil 5 eshte krijuar per heqje efikase, afatgjate te qimeve dhe nje lekure te bute per rreth kater jave.

Ideale nese jeni fillestare ne perdorimin e nje makine depilimi, pasi vjen me nje doreze ftohese per ta bere me te thjeshte dhe te lehte procesin.

Me teknologjine Close Grip me 40 piskatore qe heq edhe qimet me te shkurtra dhe te imeta.

Gjithashtu ka nje sistem me rrotulla masazhi qe stimulojne lekuren dhe doreze ftohese per qetesimin e lekures pas depilimit.

Kendi ergonomik mundeson perdorim te pershtatshem ne te gjitha zonat e trupit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120225 Kategori: , ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Braun

color

E bardhe

LLoji

makine rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat