, ,

Makine dhe Mbushes Dylli | Hellenia Wax per Depilim


  • Materiali: ABS shume cilesore
  • Gjendet ne ngjyren e bardhe dhe roze.
  • Tensioni: 220-240V
  • Frekuenca 50-60Hz
  • Fuqia: 40W
  • Dimensionet e makines : 19.5*7.5*4.6cm

1,990L

MAKINE DHE MBUSHES DYLLI HELLENIA WAX

Seti perdoret shume thjeshte edhe eshte mjaft praktik ne perdorim.

Makineria fillon punen e saj vetem pasi ne te kete dyll ne gjendje te tretshme ne menyre qe te aplikohet mbi lekure.

Makina edhe mbushesi per dyllin jane te perbera nga materiali i plastikes shume cilesore edhe rezistente ndaj demtimeve te vogla.

Ai arrin te shkoje edhe ne zonat me delikate te trupit.

Bene te mundur edhe heqjen e qimeve nen lekure edhe hollimin e qimes me kalimin e nje kohe shume te shkurter.

Ajo bene qe qimet tuaja te dalin pas 4 javesh qe ju e keni aplikaur ate.

paisje dylli qime femra bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Materiali: ABS shume i qendrueshem edhe i forte.

Gjendet ne ngjyren e bardhe edhe roze.

Aplikohet shume lehte mbi lekure.

Praktik dhe funksional.

Mund ta merni kudo me vete pasi ka nje madhesi te vogel.

Hollon qimet edhe ben qe ato te dalin pas disa javesh.

Rekomadohet te lihet ne vende te thata me temperature normale.

Bli Online ne iBuy.al | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

 

SKU: K-200720-048 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Makine dylli

color

White & Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat