, ,

Makine elektrike rroje e rikarikueshme VGR V-398

VGR

3,190L

MAKINE ELEKTRIKE RROJE VGR V398

Makine elektrike rroje VGR ndertuar per te arritur performance maksimale me nje motorr te perparuar, qe siguron fuqi dhe shpejtesi te konsiderueshme pa prodhuar nxehtesi dhe zhurme.

Kompakt dhe i lehte, kjo makine rroje ka dizajn ergonomik per manovrim te lehte dhe kontroll optimal qe ju ndihmon te shmangni lodhjen e duarve, kyceve dhe kraheve.

Karakteristika

  • Materiali i tehut: celik inox
  • Materiali i trupit: metalike
  • Koha e perdorimit: 120 min
  • Tensioni:100-240v ~ 50/60Hz
  • Fuqia:8w
  • Koha e karikimit:2 ore
  • Pesha: 0.69lbs/313g
  • Madhesia: 12*7*3cm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al  – Dyqani juaj online 

SKU: f-09876564 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
brands

VGR

color

Gold

LLoji

makine rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat