,

Makine elektrike rroje & qethje – Hair Trimmer Gemei 660

gemei

  • Dizajn ergonometrik.
  • E rikarikueshme.
  • Punon deri ne 45 minuta pa nderprerje.
  • E perbere me aksesore te ndryshem.
  • Material celik i pandryshkshem.
  • Pastrohet shume lehte pas perdorimit.

1,990L

HAIR TRIMMER GEMEI 660 

Dizajn ergonometrik i cili mundeson perdorim te rehatshem edhe pa siklete.
Nuk ka nevoje qe te keni eksperienca te meprashme prerjes apo stilimi sepse me kete makine do te mesoni shume
shpejte.
Ju mundeson personalizmin e stilimin te flokeve edhe te mjekres.makine elektrike rroje dhe qethje gemei ne shitje online iBuy al
Makine qethje e cila punon me kabull edhe pa te.
Makina elektrike e qethjes edhe e rrojes eshte e rikarikueshme dhe me koka precize te mprehta.
Jep performance te larte fale motorrit super te fuqishem.
Kokat prerese te tij kane madhesi te ndryshme ku variojne ne 3-6-9 mm dhe 12 mm
Kete makine e kontrolloni me ane te butonit 0.8 – 2 mm.
Bli Online ne iBuy.al
SKU: gemei-hair-trimmer-660 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

gemei

color

Red

LLoji

makine qethje dhe rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat