, ,

Makine qethje dhe rroje DSP 90057 per meshkuj


  • Paraqet dy funksione kryesore ne nje pajisje te vetme
  • Siguron prerje profesionale te flokeve dhe modelim te mjekres
  •  Shume shpejte dhe pastrohet lehtesisht
  • Praktike dhe komode
  • Me nje ekran digital per treguesin e baterise

2,490L

MAKINE QETHJE DHE RROJE

Kjo makine mundeson prerjen profesionale per floket si dhe ben te mundur heqjen e mjekres. Makina ka nje shpejtesi te konsiderueshme qe premton qe ju te mbaroni pune ne shume pak minuta. Ajo ne pjesen e siperme ka nje ekran tregues per nivelin e baterise ku ju mund te shihni here pas here se sa kohe keni per ta perdorur. Makina e qethjes eshte shume praktike dhe nuk krijon asnje veshtiresi ne perdorimin e saj.

PER NJE STILIM PROFESIONALE     Makine qethje dhe rroje DSP 90057 per meshkuj iBuy al

  • Vjen me dy funksione kryesore ne nje te vetme
  • Siguron prerje profesionale te flokeve dhe stilimin e mjekres
  • Vepron shume shpejt dhe pastrohet lehtesisht
  • Mund ta merrni kudo me vete
  • Mund te shihni lehtesisht treguesin e baterise

 

Porosit online ne iBuy.al

SKU: DSP 90057 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
color

White

LLoji

makine qethje dhe rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat