,

Makine qethje per meshkuj Xiaomi Enchen Boost

Xiaomi

2,900L

MAKINE QETHJE PER MESHKUJ XIAOMI

Makine qethje per meshkuj Xiaomi Enchen Boost. Tehe nano qeramike, me te forta se celiku inox i zakonshem qe e ben kete makine me jetegjate.

Xiaomi Enchen Boost pershtatet ne menyre te perkryer ne duart tuaja fale permasave 43 x 164 mm. Dhe fale peshes vetem 142 g do te jete praktike dhe e lehte ne perdorim.

Ka nje kreher pozicionimi qe mund te rregulloni gjatesine e prerjes nga 0,7 mm deri ne 21 mm.

Ju mund te zgjidhni shpejtesine sipas nevojave tuaja dhe gjatesise se flokeve.

Specifika:

  • Materialet: Qeramikë, ABS
  • Tensioni: DC 5V
  • Fuqia: 5 W
  • Pesha 140gr

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-123453 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Makine Qethje

brands

Xiaomi

color

Black, E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat