, , ,

Makine rroje DSP 70020 per meshkujt – Bli Online

DSP

  • Me kualitet super te larte.
  • Ideuar per heqjen e qimeve ne hunde, mjeker edhe veshe.
  • Ideaur per meshkujt.
  • Me dizajn shume kompakt edhe komod.
  • Mbahet shume lehte ne cante.

1,790L

MAKINE RROJE 3 ne 1 DSP 70020 PER MESHKUJT

Makine rroje DSP 70020 eshte ajo qe ju duhet per te pasur nje stil te personalizuar te mjekres edhe per te qene gjithmone te paster. Makina vjen me tre funksione te ndryshme ne nje te vetem.

MAKINE RROJE DSP 70020 ME TRE FUNKSIONE 

Makina e rrojes DSP realizon heqjen e qimeve ne brendesi te hundes, ne pjesen e mjekrres dhe pastron edhe qimet qe mund te ndodhen ne zonen e veshit.

Ata qe deshirojne nje lekure te paster, te bute edhe qe bezdisen nga qimet kjo makine eshte perfekte. Sidomos nese jeni ne marredhenie pune ku duhet te keni nje pamje te kuruar gjithe kohes, ate mos prisni me.makine rroje dsp prefesionale per burra bli online iBuy al

Zgjidhni makinen tuaj te rrojes per te fituar me shume vetbesim.

Ajo i heq qimet ne nivelon zero edhe pa dhimbje.

SPECIFIKAT

Fuqia: 3W.

Tension : 220V.

E papershkrueshme nga uji.

Perfekt per perdorim te perditshem.

Punon pa kabull.

Nuk sjelle demtime ne lekure, hunde apo vesh.

Tehu i saj rrotullues arrin te leviz deri ne 360 grade.


Realizo blerjen tende online me te mire deri tani vetem ne iBuy.al

Pesha0.4 g/kg
brands

DSP

color

White with Black

LLoji

makine rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat