, , ,

DSP F-4002 | Makine rroje per meshkujt | Ne shitje online


 • Ideale per pastrimin e qimeve tek fytyra e meshkujve
 • Perbehet nga aksesore te ndryshem
 • Pastron veshet, hundet,mjekres dhe floket
 • Fuqia 3W, tensioni 220V dhe frekuenca 50Hz
 • Shume e lehte ne perdorim edhe mund te merret me vete kudo
 • Gjendet ne ngjyren blu dhe te zeze

1,390L

MAKINE RROJE PER MESHKUJT DSP F-4002

Makine rroje DSP F-4002 eshte projektuar per pastrimin e qimeve tek fytyra e meshkujve. Kjo makine ka kater funksione te ndryshme te cita jane :

 • Heqja e mjekres
 • Shkurtimi i flokeve
 • Heqja e qimeve te hundes
 • Dhe vesheve   makine rroje per pastrimin e fytyres se meshkujve produkt online

Makina e rrojes parandalon rritjen e qimeve ne brendesi, te cilat kur qendrojne per nje kohe pak te gjate fillojne behen te dhimbshme dhe pervec kesaj duken keq edhe estetikisht, duke ju shtuar ju ne vete nje siklet te dyfishte. Makineria e rrojes eshte e pershtatshme edhe per pastrimin e fytyres se meshkujve, duke i dhene nje stilim me te mire mjekres se tyre dhe duke e hequr ate ne zona ku mjekra eshte e panevojshme te qendroje.

Fale kesaj pajisje, ju do te keni mundesi nga perberja e saj me aksesore te ndryshem te pastroni nga pushi edhe veshet tuaj.

Nje makine ideale, e cila kryen kaq shume funksione eshte ajo qe ju duhet. Pajisja jo vetem qe kryen te gjitha nevojat e pastrimit qe ju keni nevoje por edhe ju kursen pafund shpenzime, gjithashtu edhe s’do te keni me nevoje te prisni radhen tek berberi juaj.

 • Paijsja eshte ne gjendje me dy ngjyra e zeze dhe blu
 • Perfekte per heqjen e qimeve tek fytyra e meshkujve
 • Fuqi 3W, tension 220V dhe frekuence 50Hz

Bli Online me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.1 g/kg
LLoji

Makine Qethje

color

Black, Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat