Makineri per shkrirjen e dyllit per depilim-Smart wax warmer

Te ndryshme

Makineri per shkrirjen e dyllit

Teper praktike dhe funksionale

E pershtatshme per perdorim shtepiak dhe profesional

3,200L

MAKINERI PER SHKRIRJEN E DYLLIT PER DEPILIM-SMART WAX WARMER

Makineri per shkrirjen e dyllit per rezultate te mrekullueshme si ne sallonet e bukurise.

Mund te heq 99% te qimeve te trupit, si sqetull, zone bikini, vetulla, fytyre dhe qime te tjera qe jane te padeshiruar.

E lehte dhe e shpejte per te arritur rezultatet e deshiruara vete nga komoditeti i shtepise tuaj pa qene nevoja te humbisni kohe dhe para ne sallone.

I pershtatshem per tu perdorur nga shtepia por edhe per perdorim profesional.

E pajisur me ekran Led i cili tregon lehtesisht temperaturen e dyllit.

Ngrohesi i dyllit i sigurt dhe i shpejte.

Bere nga materiali ABS me cilesi te larte rezistente ndaj nxehtesise per te parandaluar mbinxehjen.

Mund te shkri dyllin ne vetem 5 minuta keshtu qe ju mund ta perdorini ate ne cdo kohe.

I pershtatshem per shumicen e llojeve të dyllit.

SPECIFIKA

Modeli:Ngrohes dylli.

Zona e Perdorimit te dyllit: Kembe , fytyre , bikini etj.

Frekuenca: 50 / 60Hz.

Fuqia:100W.

Tensioni: 100 – 240V.

Garancia: 6 muaj.

Diapazoni i rregullueshëm i temperaturës: 35 ° C – 145 ° C.

I pershtatshem per : Te gjitha llojet e dyllit.

Temperatura maksimale: 145 ° C.

Kapaciteti i brendshem: 500ML


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 
 
SKU: Makineri-per-shkrirjen-e-dyllit-per-depilim-Smart-wax-warmer Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat