,

Masazhues i shpines dhe qafes – Cervical massager

Te ndryshme

2,000L

MASAZHUES I SHPINES DHE QAFES

Masazhues i shpines dhe qafes ne forme U per lehtesimin e dhimbjeve te ndryshme.

Lehteson ne menyre efektive dhimbjen e shpatullave dhe nxit qarkullimin e gjakut.

I pershtatshem gjithashtu per pjese te ndryshme te trupit si shpatullat, shpinen, belin, kembet etj me goditje qe imitojne masazhin e duarve.

Material PU prej lekure te klasit te larte, qe nuk krijon bezdisje dhe nuk irriton lekuren.

Karakteristika

  • Frekuenca : 50 HZHT
  • Fuqia: 20W
  • Tension: 220V
  • Parimi: Fuqia vibruese
  • I pershtatshem per: shpatull, qafë, shpinë, bel, këmbë
  • Permasa rreth 120 x 19 x 6cm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-543235 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Bezhe

LLoji

Masazhues per qafen

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat