,

Masazhues per trupin dhe muskujt – KLP Gun Massager

Te ndryshme

3,900L

MASAZHUES PER TRUPIN DHE MUSKUJT

Masazhues perfekt per trupin dhe muskujt tuaj, i cili arrin nyjet dhe pikat me te thella per cdo muskul te trupit.

Ideale per lehtesimin e dhimbjeve te muskujve, relaksimin pas nje dite pune te lodhshme dhe qarkullimin me te mire te gjakut.

I projektuar me intensitet te rregullueshem dhe koka te ndryshme per pjese te ndryshme te trupit, duke ju dhene me shume mundesi per t’ju pershtatur nevojave tuaja.

Zvogelon dhimbjen e muskujve, permireson levizjen dhe fleksibilitetin, stimulon qarkullimin e gjakut.

Cilesia, performanca e larte dhe niveli i ulet i zhurmes e bejne kete masazhator perfekt per perdorim te perditshem.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: 21211103 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Blu

LLoji

Masazhues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat