, ,

Masazhues trupi kunder celulitit 3ne1 Body slimmer


3,000L

MASAZHUES TRUPI KUNDER CELULITIT

Ky masazhues trupi do t’ju jape ate masazh qe keni pritur per nje dite te gjate pune.

Me nje sistem lipo-formimi lufton celulitin dhe dhjamin  duke ju dhene relaksin dhe format qe keni dashur gjithmone. Ndihmon elasticitetin e indeve duke shkrire yndyren nen lekure.

Me veprim te forte masazhues ofron relaksimin e muskujve te kontraktuar , duke ctensionuar te gjithe stresin ne muskujt e trupit.

Lufton celulitin dhe plogeshtine duke nxitur qarkullimin e gjakut ne trup dhe permiresuar elasticitetin e lekures.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-543210 Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Masazhues

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat