Maske per fytyre mbrojtese – Vegla pune Profesionale

Te ndryshme

1,590L

MASKE PER FYTYRE PROFESIONALE

Maske per fytyre mbrojtese – Vegla Pune

Maske mbrojtese per pune, e rehatshme dhe sherben si nje mburoje per fytyren tuaj. Mbrojte nga pluhuri, kimikatet, copezat materiale te ndryshme.

Ndertuar me materiale cilesore dhe komode. Nuk ju pengon gjate kryerjes se punes.
SKU: maske-mbrojtese-fytyre Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Maske fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat