, ,

Mbajtës universal telefoni per makine QXS002

Te ndryshme

900L

MBAJTES UNIVERSAL TELEFONI PER MAKINE QXS002

Mbajtese e montuar në pjesen e ajrimit të makinës per telefonin celular.

Jo i lehtë për tu rrëzuar, i qëndrueshëm për t’u përdorur.

Madhësi kompakte, fleksibël dhe e lëvizshme.

I pajtueshëm me të gjitha llojet e telefonave celularë.

Gjerësia: 6-8,5 cm. Rotacioni 360 gradë.

Model fleksibël instalohet direkt në automjet pa mjete shtese.

Përshtatet lehtësisht në këndin e dëshiruar të shikimit.

Rezistent në goditje për të kapërcyer çdo gunga. 

SPECIFIKA

Nr i produktit: QXS002

Materiali: ABS + Silikoni

Dimensioni i produktit (cm): 8.5 x 7.5 x 4

Pesha e produktit (g): 51

SKU: Mbajtës universal telefoni per makine QXS002 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat