,

Mbajtese telefoni Universal per ne makine

Te ndryshme

Mbajtes telefoni universal

Mund ta vendosni ne ventilimin e makines

Pershtatet me cdo smartphone deri ne 6 inch

Rrotullohet 360 grade per tu pershtatur sipas deshires tuaj

900L

MBAJTESE TELEFONI UNIVERSAL PER NE MAKINE

Mbajtese telefoni celular universal, i cili pershtatet me se miri me cdo smartphone me permasa deri ne 6 inc.

Kjo mbajtese vendoset lehtesisht ne pjesen e ventilimit te ajrit te automjetit tuaj, duke mbajtur te sigurt telefonin gjate gjithe udhetimit.

Mjafton te shtypni ne anen e pasme te montimit te kesaj mbajtese telefoni per tiu pershtatur madhesise se telefonit.

Fleksibel por njekohesisht dhe i qendrueshem. Pajisja mund te rrotullohet 360 grade, per te qendruar ne kendin me te mire te shikimit.

Fale kesaj pajisje mund te flisni ne telefon pa duar ose te shikoni harten ne google map, pa u shperqendruar nga timoni  gjate udhetimeve tuaja.

Tashme nuk keni pse ta mbani me ne duar telefonin tuaj duke rrezikuar gjate udhetimit tuaj me kete mbajtese per telefon.

Me mbushje te bute te brendshme e cila nuk do te gervishte telefonin tuaj dhe nuk do ta demtoje ate.

Gjithashtu struktura e saj e poshtme, ka nje hapesire e cila ju lejon te karikoni pajisjen tuaj nderkohe qe e keni vendosur ne ventiluesen e makines.

Mbajtese per telefon me dizajn shume praktik dhe elegant, shume i lehte ne perdorim dhe vendosje pa pajisje shtese.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Mbajtese-telefoni-Universal Kategori: , Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat