, ,

Mikser Dore – Sokany 500Watt

Sokany

2,490L

MIKSER DORE – SOKANY 500WATT

Mikser dore per kuzhinen tuaj me 500Watt fuqi.

Rreh, përzien dhe mikson perberjen qe ju deshironi.

Ka pese nivele të shpejtësisë, te cilat ju ndihmojne te krijoni perzjerjen perfekte.

Grepa për mikser, te cilet vendosen dhe hiqen lehte.

Blenderi punon me tension 200-240V ~ 50 / 60Hz 300W.

Me kete rrahese ju mund te rrihni vezet edhe te pergatisni brumin e embelsirave tuaja ne menyre perfekte njekohesisht te tretshme.

Me nje madhesi kompakte por shume e fuqishme ky mikser eshte ajo cka ju duhet ne kuzhinen tuaj.

Karakteristikathand mixer blerje online ibuy al

Dizajn ergonomik

Forma e mikserit e bën të lehtë kapjen.

Komod për tu mbajtur.

Pese nivele  shpejtësie

Shpejtësi precize për përzierjen qe ju deshironi.

Fuqi 500 Watt

Ngjyre e bardhe

Maerial celik dhe ABS

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6909560202005 Kategori: , ,
brands

Sokany

Fuqia

500Watt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat