,

Sokany mixer – Mikser per embelsira

Sokany

2,490L

SOKANY MIXER – MIKSER PER EMBELSIRA

Mikser dore per kuzhinen tuaj me 500Watt fuqi.

Rreh, përzien dhe mikson perberjen qe ju deshironi.

Ka pese nivele të shpejtësisë, te cilat ju ndihmojne te krijoni perzjerjen perfekte.

Grepa për mikser, te cilet vendosen dhe hiqen lehte.

Blenderi punon me tension 200-240V ~ 50 / 60Hz 300W.

Me kete rrahese ju mund te rrihni vezet edhe te pergatisni brumin e embelsirave tuaja ne menyre perfekte njekohesisht te tretshme.

Me nje madhesi kompakte por shume e fuqishme ky mikser eshte ajo cka ju duhet ne kuzhinen tuaj.

Me aksesor celiku qe bejne te mundur pergatitje te shpejte te brumerave duke kursyer kohe dhe shpenzime te teperta.

Vjen ne paketim me mbajtesen dhe aksesoret per perzjerje.

Karakteristika

Mikser praktik dhe i fuqishem

Pese nivele  shpejtësie

Shpejtësi precize për përzierjen qe ju deshironi.

Fuqi 500 Watt

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: 6909350202000 Kategori: ,
brands

Sokany

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat