,

Mikser per Milkshake – Mixer Hoping -Multifunksionale

Te ndryshme

  • Material celiku+Plastik.
  • Kapacitet 500 mililitra.
  • Fuqia 100 W.
  • Pergatit pije te ndryshme.
  • I shpejte edhe praktik.
  • Mbahet kudo ne kuzhine.

2,990L

 MIXER HOPING 

Nese deshironi qe te konsumoni pije te fresketa, te shendetshme edhe sipas shijes suaj i vetmi qe ua mundeson kete eshte Mixer Hoping.

Ky lloj mikseri nuk duhet te mungoje aspak ne kuzhinen tuaj nese edhe ju deshironi te qendroni i hidratuar, te konsumoni pafund minerale edhe vitamina qe i merrni edhe prej pijeve te ndryshme.

mikser elektrik multifunksional online iBuy al

MIXER HOPING MULTIFUNKSIONAL PER KUZHINEN TUAJ

Mixer Hoping nuk sherben vetem per perzierjen e produkteve te ndryshme per te realizur pije por ai do te jete edhe nje ndihemes shume i madh ne pergatitjen e embelsirave tuaja pasi eshte projektuar per te rrahur veze apo produkte te tjera qe mund t’ju nevojiten gjate gatimeve tuaja.

Ai perbehet nga dy lloje shpejtesie ne varesi te forces motorrike qe ju duhet per te realizuar perzierjen.

Me nje fuqi prej 100 W.

Kapaciteti i enes prej celiku mban deri ne 500 ml.

Kemebezat qe gjenden ne bazen e tij e mbajne shume mire te fiksuar me siperfaqen ku e vendosni.

SPECIFIKAT

Blender elektrik per pergatitjen e pijeve te ndryshme.

Me kapacitet deri ne 500 ml per nje familje mesatare.

Material plastik edhe celik.

I lehte ne pastrim edhe perdorim.

Rezistent ndaj temperaturave te mjedisit.

Bli online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire ne dyqanin me te madh tregtar!

SKU: mixer-hoping Kategori: ,
Pesha1 g/kg
color

Red

brands

Te ndryshme

LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat