Organizues qelqi per erezat me 6 pjese| Ne Shitje Online


  • Organizues per cdo lloje ereze.
  • Permban 6 pjese qelqi.
  • Material prej xhami edhe gome.
  • Mund te perdoret kudo ku konsumohet ushqim.
  • Me dizajn shume modern edhe elegant.

990L

ORGANIZUES QELQI PER EREZAT

Deshironi qe te mbani kuzhinen tuaj te sistemuar dhe te rregullt? Deshironi qe te kurseni kohen e gatimit edhe cdo produkt juaj ushqimor te jete i fresket edhe i shendetshem?

Atehere iBuy.al sjell per ju kete organizues erezash me 6 pjese.

ai i mban erezat te fresketa edhe te shendetshme si ne gjendjen fillestare te tyren.

Ajo perbehet prej xhami i cili shte shume i paster edhe nje mbrojtes shum i mire por edhe prej materialit te gomes ne pjesen e kapakut edhe ne bazen e tij per te pasur nje puthitje me te mire.

Mund t perdorni kudo qe deshironi, ne bare, restorant, shtepi etj.mbajtese uthull kripe vaj ereza bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Organizues per cdo lloje ereze.

Permban 6 pjese qelqi.

Material prej xhami edhe gome.

Mund te perdoret kudo ku konsumohet ushqim.

Me dizajn shume modern edhe elegant.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire !

Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

mbajtese vaji-eraza-uthull

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat