Organizues per erezat me 6 Pcs ne shitje | Bli Online


  • Organizues per erezat.
  • Ideuar me 6 pjese.
  • Material prej xhami edhe gome.
  • Shume praktik edhe funksional.
  • Zhvendoset lirisht.

990L

ORGANIZUES PER EREZAT ME 6 PCS

Organizues per erezat shume praktik edhe funksional ne perdorimin e tij.

mbajtese uthull kripe vaj ereza bli online iBuy alAi i mban erezat ne gjendje te fresket edhe te pademtuara.

Fale kesaj paisje ju do ta keni me te lehte te gjeni erezat tuaja dhe te kurseni kohen ne procesin e gatimit.

Ky set ju lejon te mbani ereza te ndryshme, pa i perzier ato me njere-tjetren.

Perbehen prej materialit te xhamit, gomes edh celikut shume te qendrueshem edhe tejet te forte.

Ka nje peshe edhe dizajn shume kompakt e cila ju ndihon qe ta zhvendosni lirisht.

Bli Online ne iBuy.al | Bej blerjen tende me te sigurt.

SKU: K-200720-106 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Organizues per erezat

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat