,

Set kuzhine Blender dhe Mikser dore Sonifer – Dyqan Online

Sonifer

2,990L

SET KUZHINE BLENDER & MIKSER DORE SONIFER

Set Kuzhine Blender dhe Mikser Dore Sonifer

Blender Dore me 3 funksione. I shpejte dhe i thjeshte per t’u perdorur. Perfekt per perzjerje, miksim dhe pure. Materiale shume cilesore dhe doreze praktike. Fuqia deri ne 500w mund ta perdorni direkt ne tenxhere ose ne tasin qe disponon.

2 nivele Shpejtesie
Ene plastike 600ml
Thika te mprehta celiku
Trup plastik per nje pershtatje sa me te mire me formen e Dores

SKU: GI-SF-8044 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sonifer

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat