Mini bokse me bluetooth T&G | Portable Music Speaker

T&G

1,100L

T&G | Portable Music Speaker TG 166

Mini bokse me bluetooth T&G | Portable Music Speaker

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizjan kompakt i cili fsheh nje bass te fuqishem.
  • Tingull i qarte.
  • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth.
  • Butona kontrolli per muziken dhe volumin.
 
Specifikimet  | 
 
Marka | T&G
Modeli | TG-166
Bluetooth | V5.0
Distanca e transmetimit | 10 metra
Fuqia ne dalje | 5W
Frekuenca  | 120Hz-20kHz
Koha  karikimit | 3 deri ne 4 ore 
Koha e perdorimi | 5 ore 
Dimensionet  | 86.7*86.7*127.2
Menyra e lidhjes | Bluetooth, Aux 3.5mm, karte micro, usb, radio 

 

SKU: Mini bokse me-bluetooth-T&G-Portable-Music-Speaker Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

T&G

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat