Mini Digital Scale per peshim te sakte te produkteve


  • Marka: HANDY SCALE.
  • Njësitë matese: g / oz / ozt / dwt / ct / gn.
  • Funksion ne menyre automatike.
  • Perbehet nga ekran LCD me shifra 5-shifrore.
  • Bateri litium 3V (CR2032).
  • Dimensionet 7,5 cm x 4,2 cm x 1 cm.
  • Material prej celik+plastik ABS.

1,990L

MINI DIGITAL SCALE -PESHORE DIXHITALE

Peshore dixhitale me saktesi te larte e cila eshte ideale per t’u perdorur nga argjendaritë, kimistët, shitesit etj. Peshorja vjen me nje dizajn shume elegante edhe fine e mbi te gjithe shume praktik. Ju mund ta merrni me vete kudo sepse mbahet lehteisht ne xhep.

PESHORE DIXITALE PER PESHIMIN E SENDEVE TE CMUARA

Ajo është e ndërtuar prej nje materiali me cilësi të lartë te celikut i cila nuk nxihet edhe as nuk ndryshket.

Përdoret për të peshuar monedha, are, argjende, bizhuteri, sende të çmuara dhe cdo objekt qe ka nje peshe edhe madhesi te vogel.

E perbere me nje ekran LCd i cili tregon se kur peshorja ka filluar matjen  epeshes edhe kur e ndalon ate.

Ajo fike edhe ndizet ne menyre automatike menjehere sapo ju te keni vendosur dicka mbi te.

Komandohet lehtesisht me ane te butonave ne strukturen e saj.

SPECIFIKATpeshore dixhitale mini produkt online iBuy al

Marka: HANDY SCALE.

Njësitë matese: g / oz / ozt / dwt / ct / gn.

Funksion ne menyre automatike.

Perbehet nga ekran LCD me shifra 5-shifrore.

Bateri litium 3V (CR2032).

Dimensionet 7,5 cm x 4,2 cm x 1 cm.

Material prej celik+plastik ABS.

Bli Online ne iBuy.aldhe perfito cilesine me te mire.

SKU: K-200720-089 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Peshore

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat