Mirascreen K4 High Tech – Paisje per te lidhur telefonin me TV


 • Marka: Mirascreen
 • Modeli: K-4
 • Wireless Display 2.4GHz
 • CPU: AM8258
 • CPU Speed: 600MHZ
 • RAM: DDR3 128MB
 • Dimensionet: 6.6 X 3.6 X 1.6cm
 • Pesha: 61 gr
 • Ngjyra: E Zeze/ E bardhe
 • Suporton:Video Format: AVI, DIVX, MKV, TS, DAT, MPG, MPEG, MOV, MP4, RM, RMVB, WMV
 • Suporton: MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, ADPCM-WAV, PCM-WAV, AAC.
 • Suporton: Photo Format: JPEG, BMP.
 • Sistemet qe suporton: Android, iOS.
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 P

2,300L

Mirascreen K4 2.4GHz – HIGH TECH

Mirascreen K4 High Tech – Paisje per te lidhur telefonin me TV

 • Mirascreen K4 High Tech 2.4GHz eshte nje paisje e projektuar per te lidhur SmartPhonet, tabletet me nje pajisje me ekran me te madh HD si HDTV, monitori dhe projektori.
 • Ideale per te pare filmat ne ekran HD, prezantime ne konferenca, prezantime projektesh ne shkolle etj
 • Ktheni shtepine ne nje kinema reale. Gjithcka eshte kaq e thjeshte: Lidheni kete Mirascreen K4 me televizorin tuaj HD dhe mund te shikoni gjithcka nga nje laptop, tablet apo Smartphone
 • Lidhja me wireless, 2.4GHz mundeson transmetim te fuqishem, pa nderprerje dhe interferime Audio dhe Video
 • Mbeshtet transmetim audio dhe video HD, prodhim 1080P me nderfaqe HD
 • Me konsum te ulet te nxehtesise dhe energjise elektrike
 • Luani lojrat tuaja te preferuara, ne nje super ekran dhe shmangni dhimbjet e qafes duke pare gjate gjithe kohes poshte ne ekranin e smartphonit
 • Super e lehte, ne formen e nje USB-je e merrni kudo me vete
SKU: N-mirascreen-K4 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mirascreen

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat