,

Mjalt Dobesimi per femra dhe per meshkuj – Honey D+

Honey D+

2,450L

MJALT DOBESIMI PER FEMRA DHE PER MESHKUJ

Mjalt Dobesimi per femra dhe per meshkuj

Efektet nga perdorimi i tij | 

 • Dobeson me shpejtesi.
 • Tret ushimin menjehere.
 • Liron organizmin nga gazrat.
 • Ndihmon organizmin ne tretje.
 • Shkrin e dhjamin e tepert.
 • Pastron yndyrnat trupore.
 • Organizmin e mban te ngopur.
 • Ul tensionin e gjakut.
 • Eliminon ngercet e stomakut.

  Perdorimi | Konsumohet cdo dite ne mengjes, dreke dhe darke nga nje luge e mesme.

Kujdes!! Nuk rekomandohet te konsumohet nga grate shtatezena dhe gjidheneset

SKU: mjalte-dobesimi-honesy-d+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Honey D+

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat