,

Mjalte me fare te zeze dhe kanelle – Blackcinnamix D+ Online


 • Ndihmon ne:
 • Semundjet e zemres
 • Rregullimin e sheqerit ne gjak
 • Ul intensitetin e dhimbjeve menstruale
 • Parandalon renien e flokeve
 • Ndihmon tretjen
 • Lufton kancerin
 • Jep energji
 • Lufton dhe parandalon infeksionet e lekures
 • Ul nivelin e kolesterolit ne gjak
 • Ul sterilitetin dhe rrit pjellorine
 • Redukton dhe qeteson dhimbjet e stomakut
 • Parandalon infeksionet e fshikezes se urines
 • Rrit imunitetin
 • Parandalon humbjen e degjimit
 • Largon lodhjen

2,950L

Mjalte me fare te zeze dhe kanelle – Blackcinnamix D+ Online

Mjalte me fare te zeze dhe kanelle – Blackcinnamix D+ Online

Shkencetaret dhe studimet shkencore e kane cilesuar kombinimin e mjaltit me farene zeze dhe kanellenm nje formule unike, kuruese per shume semundje. Ky kombinim nuk ka asnje efekt anesor dhe perdoret pa asnje problem edhe per pacientet diabetike

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mjalte me fare te zeze dhe kanelle-Blackcinnamix D+ Kategori: ,
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat