,

Mjalte me qumesht blete – Royal Honey D+ – Bli Online

Honey D+

2,950L

MJALTE ME QUMESHT BLETE – ROYAL HONEY D+

Royal Honey D+ – Mjalte me qumesht blete

Te mirat qe sjell perdorimi i tij |

  • Antioksidant, antibakterial dhe anti inflamator.
  • Permban te gjitha vitaminat dhe mineralet qe ka ne permbajtje organizmi i njeriut.
  • Ka vlera pastruese dhe lufton mikrobet.
  • Eshte i pasur me prebiotike, karbohidrate dhe oligosakaridet qe normalizojne gastritin dhe kurojn helikobakterien.
  • Forcon kockat dhe nyjet, gjishashtu prandalon osteporozen.
  • Ndihmon ne çlirimin e tryptofanit ne tru, i cili stimulon gjumin tek ata qe vuajn nga pagjumesia dhe stresi.
  • Ul maksimalisht nivelin e hormoneve te tiroides.
  • Rigjeneron strukturen e melcise.
  • Ndihmon në formimin e rruazave te kuqe te gjakut, keshillohet te perdoret nga persona qe kane probleme me anemine.

Perdorimi | Te konsumohet cdo dite nje luge e vogel Royal Honey D+.  Per femije keshillohet gjysme doze e tretur ne uje.

Sasia 240gr

SKU: mjalte-me-qumesht-blete-royal-honey-d+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Honey D+

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat