, , ,

Mjalte Steriliteti Honey D+ per femra dhe per meshkuj

Honey D+

7,450L

MJALTE STERILITETI HONEY D+

Mjalte steriliteti per femra dhe per meshkuj Honey D+

Efektet nga perdorimi i tij  |

 • Ndihmon fekondimin natyral.
 • Permireson cilesine e farave tek meshkujt.
 • Shumon dhe forcon farat e mashkullit (spermatozoidet).
 • Forcon qelizat veze te femrat.
 • Relakson vezet tek femrat dhe i ben te gatshme per shtatzani.
 • Forcon muskujt e zemres.
 • Ndihmon funksionin e gjendres mbiveshkore.
 • Forcon dhe i jep energji trupit femeror.
 • Relakson dhe qeteson sistemin nervor.
 • Fuqizon organizmin ne largimin e toksinave.
 • Nxit imunitetin ne luftimin e infeksioneve.
 • Plotesisht natyral

Perdorimi | Duhet te perdoret ne lukth te thate, nje here ne dite. Keshillohet te konsumohet 1 ore para ushqimit ne mengjes 1 luge e mesme ose luge kafeje. te perdoret per 3 muaj rresht, nga te dy bashkeshortet njekohesisht.
Duhet të përdoret 3 Muaj rradhazi.

Sasia 1kg

SKU: mjalte-per-sterilteti-Honey-D+ Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Honey D+

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat