,

Montecasa Cakepan Set – Set tava Montecasa

Montecasa

  • Tre tava montecasa.
  • Veshje graniti rezistente.
  • Lahen me dore ose ne lavastovilje.

3,490L

MONTECASA CAKEPAN SET – SET ME 3 PJESE 

Nese ju duhen tava te cilat jo vetem nuk ngjitin ushqimet por ruajne dhe vlerat e tyre , ju nevojitet Montecasa Cakepan.
Vjen me 3 cope ne paketim.
Set tavash me veshje guri, te cilat u rezistojne goditjeve dhe gervishtjeve nga thikat dhe pirunjte.
Përmasat e tavave jane  30cm – 34cm – 38cm.
Te bera nga material alumin/graniti që nuk ngjit.
Mund ti perdorni si ne furre dhe pianure.
Lahen në lavastovilje.
SKU: tava-montecasa Kategori: ,
brands

Montecasa

LLoji

tave

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat