Multiprize LDNIO me 4 porta USB | Fast charging

LDNIO

2,290L

Multiprize LDNIO me 4 porta USB SEA4432

Multiprize LDNIO me 4 porta USB | Fast charging

Cilesimet Kryesore  | 

Marka | LDNIO
Modeli | SE4432
Gjatesia e Kabllos | 2m
Hyrje | AC 100-240V
Porte Dalese USB | 5V / 3.4A 
Porte Dalese | 4 Priza USB
Prodhuar me materiale rezistente dhe te qendrueshme nga mbinxehja. 
Mbrojtje e shumefishte nga qarku i shkurter. 
SKU: multiprize-me-4-porta-usb Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

LDNIO

LLoji

Prize elektrike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat