, ,

Ngrohese Portative – Wonder Warm 400 Watt

As Seen on TV

1,500L

NGROHESE PORTATIVE – WONDER WARM 400 WATT

Ngrohës Elektrik Wonder Warm me fuqi 400Watt

Ky model inovativ ngrohesi arrin temperaturen 15 deri në 32 grade.

Ngrohësi elektrik portativ me kursim të energjisë përfshin telekomandë dhe kohëmatës.

Produkti është ideal për ngrohje në ambiente të tilla si dhoma të vogla, tualet dhe zyra.

Falë një shtrese të veçantë plastike dhe elementeve të ngrohjes qeramike, Wonder Warm është i besueshëm dhe i sigurt.

Ngrohesi ju siguron ngrohtësi dhe rehati me dy nivele shpejtësie, të cilat qarkullojnë ajrin dhe mund të vendosen në  sipas nevojës.

Përmes këtij programi ngrohje me 2 nivele, ju mund të rregulloni fuqinë e ngrohjes.

Temperatura e ngrohjes mund të rregullohet  nga një termostat nga 15 në 32 gradë, duke përfshirë funksionin e kohëmatësit me mbyllje automatike.

E pajisur me një ekran LED, Wonder Warm gjithmonë tregon temperaturën e zgjedhur.

Rregulloni temperaturën, vendosni intensitetin e ngrohjes dhe kohëmatësin, të gjitha shumë të lehta për t’u përdorur dhe praktike.

Kursim i energjisë krahasuar me ngrohësit tradicionale portative.

Karakteristika

Ngrohese portative me cilësi të lartë

Material metalike dhe plastike

Falë permasave, është i lehtë për tu mbajtur

Fuqi 400 Watt

Kursen energji elektrike

I pershtatshem per dhoma apo zyra

Treguesi dixhital i temperaturës

Termostat i rregullueshëm 15-32 ° C


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Ngrohese Portative - Wonder Warm 400 Watt Kategori: , ,
brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat