, ,

Open the smart new era – Powerbank 10000 mAh

Open the smart new era

1,190L

OPEN THE SMART NEW ERA – POWERBANK 

Powerbank ne forme bufi vjen per ju me kapacitet 10000 mAh!

Pervec nje dizajni elegant dhe kompakt, ky karikues  ka rezistencë te fortë ndaj goditjes dhe rënies. Gjithashtu ka porte te dyfishtë USB dhe mikro USB. Mund te karikoni njekohesisht tabletin dhe telefonin tuaj.

Permasa te vogla te trupit, gje qe ju mundeson ta merrni kudo me vete.

Specifika:karikues i jashtem bli online ibuy al

Interface: USB (hyrja); USB (dalje)
Hyrja: DC5V, 1A
Dalja: DC5V, 2.1A
Koha e karikimit: rreth 6 orë me karikues 5V / 1A
Pesha: 120g
Ngjyra: Bojeqiell,jeshile.
Madhësia: 91x90x21 mm

 

 


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

 

SKU: powerbank-smart-new-era Kategori: , ,
brands

Open the smart new era

color

Blue, Green

Kapaciteti

10.000 mAh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat