,

Ore inteligjente me Bluetooth Z33

Te ndryshme

2,200L

ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH Z33

Ore inteligjente me Bluetooth per lidhje me smartphonen tuaj dhe njoftime te rrjeteve sociale.

Eshte bere nga material cilesor, me performance te larte dhe  dizajn profesional te rehatshem per perdorim ditor.

Funksionet baze : numerim hapash, distanca, kalorite, rrahjet e zemres/ presioni i gjakut/ monitorimi i oksigjenit, telefonata me Bluetooth, muzike Bluetooth, monitorimi i gjumit, rikujtues telefonatash, SMS, rikujtues i mesazheve te APP sociale etj.

Specifika:

  • Modaliteti i dyfishtë Bluetooth 4.2 5.0
  • Materiali i rripit TPU
  • Ekrani 1.44 inç HD IPS, 240*240
  • Bateri polimer me kapacitet 200mAh

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: i-123458 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

SmartWatch

color

Black, Gray, Pink, White

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat