,

Ore inteligjente sportive kundra ujit Z19

Te ndryshme

2,300L

ORE INTELIGJENTE SPORTIVE Z19

Ore inteligjente sportive Z19 me nje dizajn unik dhe praktik per perditshmeri.

Me funksione te ndryshme si monitorimi i rrahjeve te zemres,  presionit te gjakut, i oksigjenit ne gjak.

Ora eshte e papershkrueshme nga uji ne nivelin IP67 dhe bateri afatgjate per perdorim deri ne 20 dite.

Specifika:

  • Materiali: Silikoni, Aliazh zinku
  • Bateri e karikueshme 200 mAh (e përfshirë)
  • Bluetooth: 4.2, 5.0
  • Kapaciteti i baterise: 200 mAh
  • Madhesia e ekranit: 1.54 inch
  • Sistemi operativ:  IOS 9.0/ Android 5.0

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: i-1234553 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat